Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Green Ways
Opis produktu

Użyteczność Chlorelli Green Ways

Od Chlorelli i innych organizmów fotosyntetyzujących zależą wyższe formy życia. Dlatego algi stanowią podstawę całego wyższego łańcucha żywieniowego i życiowego. Chlorella to jednokomórkowa, doskonale wyposażona do życia alga słodkowodna, jedna z najprostszych, ale jednocześnie najbardziej dynamicznych form życia.

Tabletki Chlorelli Green Ways można porównać do konserw warzywnych o najwyższej jakości. To witalne i niewiarygodnie szybko dzielące się komórki roślinne, które dostarczają do organizmu człowieka witaminy, minerały, aminokwasy i przeciwutleniacze. Dzięki temu stanowią doskonałą bazę odżywczą dla zaganianej i zmęczonej ludzkości.

Zasady stosowania

Zalecana dzienna ilość Chlorelli Green Ways dla przeciętnego, dorosłego i zdrowego człowieka to 5 g (20 tabletek). Przy obciążeniu dawkę można zwiększyć. Ze względu na możliwości detoksykacyjne, radzimy zacząć od mniejszych dawek i stopniowo (w ciągu tygodnia od wprowadzenia do jadłospisu) zwiększać przyjmowaną ilość. W przypadku Chlorelli Green Ways (podobnie, jak w przypadku warzyw) nie ma groźby przedawkowania. Tabletki można jeść na czczo i podczas posiłku. Można je ssać lub połykać w całości albo połykać po rozgryzieniu. Zawsze jednak tabletki należy dobrze popić wodą i zwiększyć ilość płynów wypijanych w ciągu dnia. Należy również dotrzymywać co najmniej godzinnej przerwy, pomiędzy spożyciem Chlorelli a przyjęciem leków podawanych doustnie.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również