Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Producent: Aliness
Opis produktu

 L-Arginineto wysokiej jakości produkt, który zawiera naturalny aminokwas L-argininę. Należy on do grupy aminokwasów endogennych. Preparat  nie zawiera zbędnych i sztucznych dodatków, ulepszaczy i barwników. Ma prosty i bezpieczny skład oraz jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

 L-arginina jest aminokwasem, którego synteza zachodzi w organizmie człowieka. Czasami jednak dochodzi do takich sytuacji, gdzie synteza ta jest na zbyt niskim poziomie i widoczny jest niedobór tego aminokwasu.

 Suplementacja L-argininą przynosi wiele korzyści dla zdrowia, co udowodniono klinicznie. Wykazano, że arginina uczestniczy w endogennej syntezie tlenku azotu (NO). Związek ten ma zdolność do regulacji średnicy naczyń krwionośnych. Niektóre choroby, takie jak miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca typu 2 czy choroby tętnic kończyn dolnych mogą prowadzić do zaburzeń powstawania tlenku azotu. Okazało się, że doustna suplementacja L-argininą przywraca śródbłonkową produkcję NO. Dzięki temu L-arginina przyczynia się do osiągania prawidłowych średnic naczyń, a także hamuje agregację płytek, mogącą być powodem schorzeń zakrzepowych. 

Składniki

1 kapsułka

L-Arginina

800 mg

 

Składniki: L-Arginina, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 kapsułka w trakcie posiłku.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również