Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Opis produktu

Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao wywodzą się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Pomogły tysiącom kobietom od wielu lat.

Perła Księżniczki 
to mała kuleczka zawierająca specjalnie dobraną mieszankę ziół zamknięte w otoczkę bawełnianą. Tak jak każdy tampon higieniczny zawiera sznureczek, do bezpiecznego wyjęcia.

Działanie:
Perły Księżniczki wchłaniają wydzieliny z pochwy inne niż krew menstruacyjna. Pomaga przywrócić naturalny stan błony śluzowej pochwy i sromu.

Skład Pereł Księżniczki:
Ekstrakt z korzenia Ku-shen (Sophora Flavescens), ekstrakt z korzenia selernicy (Cnidium officinale), sok z liści aloesu (Aloe Barbadensis), ekstrakt z żywicy czarciuka smoczego (Daemonorops draco), ekstrakt z kwiatów krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius), ekstrakt z korzenia dzięgla chińskiego (Angelica Polymorpha sinensis), stearynian magnezu, borneol, skrobia, kwas winowy, wodorowęglan sodu, osłonka bawełniana.

Sposób użycia:
Umyć i osuszyć pochwę. Otworzyć foliową saszetkę, wyciągnąć tampon i odwinąć nić przymocowaną do bawełnianej osłonki. Można perłę włożyć na chwilę do letniej wody, ale nie jest to konieczne. Lekkim pociągnięciem sprawdzić, czy sznureczek jest dobrze przymocowany do tamponu. Umieścić tampon w pochwie tak, aby koniec nitki pozostał na zewnątrz. Przy zakładaniu tamponu można użyć osłonki na palec umieszczonej w oddzielnej saszetce. Pozostawić tampon wewnątrz nie dłużej niż 1 dzień (maksymalnie 24 godziny). Tampon jest produktem jednorazowym, nie należy go aplikować powtórnie, nawet jeśli został wyciągnięty przed upływem 24 godzin od założenia. W celu usunięcia z pochwy lekko pociągnąć za nitkę. Umyć pochwę i srom. Można zrobić irygację np. ziołową. Zalecane jest przyjęcie probiotyku. Kolejny tampon można założyć po przerwie minimalnej 2 dni – 48 godzin. Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z jego składem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik zawarty w produkcie lub u osób wrażliwych, skłonnych do uczuleń.

Nie stosować podczas menstruacji. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami podawanymi drogą dopochwową. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących i dziewic, oraz stosujących antykoncepcję mechaniczną (spirale,  krążki, diafragmy itp. Nie stosować w czasie infekcji, zaraz po zabiegach i w przypadku nadmiernej suchości miejsc intymnych.
Perły Księżniczki nie są zarejestrowane jako lek i nie zastępują leczenia. Jeśli objawy dyskomfortu nie ustąpią należy się zwrócić do lekarza ginekologa.
Produkt powinien być przechowywany w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.

Perły Księżniczki Guifei Bao

T
ampony higieniczne dopochwowe Perły Księżniczki. Zapewniają higienę i komfort kobietom. Jest to sprasowana mieszanka ziół zamknięta w tampon dopochwowy. Perły doskonale absorbują wydzieliny z żeńskich narządów inne niż krew menstruacyjna, dbając o dobre samopoczucie kobiety. Wygodne w użyciu.

Skład tamponów Guifei Bao - Perła Księżniczki:

osłonka bawełniana, skrobia, kwas winowy, wodorowęglan sodu, ekstrakt z korzenia Ku-shen (Sophora Flavescens), ekstrakt z korzenia selernicy (Cnidium officinale), sok z liści aloesu (Aloe Barbadensis), ekstrakt z żywicy czarciuka smoczego (Daemonorops draco), ekstrakt z kwiatów krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius), ekstrakt z korzenia dzięgla chińskiego (Angelica Polymorpha sinensis), stearynian magnezu, borneol.


Najważniejsze właściwości Fohow Perły Księżniczki.

  • Ułatwia diagnozę: zastosowanie 1-ego tamponu Perła Księżniczki FOHOW pomaga stwierdzić czy występuje choroba ginekologiczna.
  • Efekt samooczyszczający: użycie już 1-ej perły księżniczki przyczynia się do oczyszczenia jamy macicy z toksyn i zanieczyszczeń.
  • Efekt terapeutyczny: działa wspomagająco przy mięśniakach macicy, nadżerkach szyjki macicy, torbielach jajnika, a także przy różnych stanach zapalnych narządów kobiecych.
  • Efekt odmładzający: szybko przywraca naturalny kolor skóry twarzy (eliminuje zażółcenia), rozjaśnia pociemniałą barwę i zmatowiały wygląd skóry twarzy, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, zastosowanie przy suchej skórze, zmarszczkach i innych objawach.
  • Działanie profilaktyczne: stosować przynajmniej raz w miesiącu perłę księżniczki, jest to skuteczna profilaktyka chorób ginekologicznych. Produkt pomaga także w zwężeniu pochwy poprawiając napięcie pochwy.

Utrzymanie w zdrowiu żeńskich organów płciowych to sekret młodości kobiety. W wyniku zmian, które następują po cyklach menstruacyjnych, ciążach, okresach okołoporodowych, okresach laktacji czy klimakterium zawartość estrogenu stopniowo się zmniejsza.

Sposób użycia Pereł Księżniczki:

Otworzyć foliową saszetkę, sprawdzić stan opakowania i obecność wiązadełka na kulkach.
Umyć i osuszyć pochwę. Przy pomocy jednorazowych higienicznych rękawiczek lub foliowego aplikatora (załączonego w opakowaniu) umieścić tamponowaną kapsułkę w pochwie tak aby koniec nitki pozostał na zewnątrz.
Pozostawić perełkę wewnątrz na 24 godziny, podczas usuwania lekko pociągnąć za nitkę, umyć pochwę i srom, zrobić 2 dni przerwy.
Każdorazowo jedna kapsułka, cykl uzdrawiający - 6 kapsułek.

Uwagi:

    Do użytku zewnętrznego!
    Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dziewice.
    Podczas menstruacji oraz w okresie karmienia piersią przerwać stosowanie.
    Ostrożnie stosować po aborcji oraz w wypadku reakcji alergicznych organizmu.
    Produkt nie jest lekarstwem.

    Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

W opakowaniu znajduje się 6 sztuk tamponów Perły Księżniczki Fohow.

UWAGA Każdy powinien sam ocenić czy informacja zawarta w tej treści znajdzie zastosowanie dla jego indywidualnych dolegliwości bądź zasięgnąć opinii eksperta medycyny holistycznej lub skontaktować się z lekarzem.
Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również