Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Opis produktu

Sól jodowo-bromowa zabłocka  

Oryginalna, naturalna sól z kopalni w Zabłociu to wysokozmineralizowana sól o największej na świecie za zawartości jodu. Oprócz tego pierwiastka posiada w sobie duże stężenie jonów bromu, magnezu, wapnia, krzemu i potasu. Produkowana tradycyjną, panwiową metodą, pozwala na zachowanie jej wszelkich właściwości zdrowotnych. Sól jodowo-bromowa jest szeroko stosowana w balneoterapii i wodolecznictwie. Pomaga zwiększyć odporność górnych dróg oddechowych, nie tylko w kąpieli, lecz także w procesie inhalacji. Zawarty w soli brom poprawia metabolizm oraz niweluje objawy cellulitu.

Kąpiel w soli jodowo-bromowej można stosować w różnym stężeniu, dlatego też rozpuścić do 1 kg soli w standardowej wannie, wypełnionej do połowy wodą o temp. około 38 stopni. Sól rozpuści się tworząc kąpiel solankową. Należy położyć się swobodnie w przygotowanej solance. Kąpiel powinna trwać około 20 minut, a następnie powinno się spłukać ciało pod bieżącą wodą. 

Skład: Sodium Chloride, ions: iodine, bromine, Magnesium, Calcium

Waga: 1 kg.

Uwaga: Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również