Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: VATIKA
Opis produktu

Antyperspirant dla Kobiet z Nanosrebrem

- skutecznie zapobiega powstawaniu potu
- działa antybakteryjne
- łagodzi stany zapalne skóry
- pomaga zachować naturalne pH
- nie podrażnia i nie uczula
- pozostawia skórę czystą i zdrową
- tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną
- zapewnia utrzymanie higieny okolic pod pachami
- nie pozostawia śladów na ubraniach

Wskazania:

Polecany do codziennej pielęgnacji okolic pod pachami, skłonnych do nadmiernej potliwości.

Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami. Przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu potu są bakterie znajdujące się na skórze pod pachami.

Dzięki innowacyjnej formule opartej na nanocząsteczkach srebra o działaniu antybakteryjnym, dezodorant w kulce ATOMUS skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto antyperspiracyjne działanie nanocząsteczek srebra zapewnia skuteczną, 24 godzinną ochronę przed nadmiernym poceniem się.  Atomus dezodorant w kulce doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniu.

Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających.Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających i drażniących także po depilacji.
Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych i mikrobiologicznych.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zamieszczone w serwisie zdjęcia, opisy itp. produktów nie są reklamą i mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane dane techniczne nie zawierały braków lub błędów i rzeczywisty wygląd produktów nie różnił się od produktów prezentowanych na zdjęciach. W przypadku błędów w opisie lub różnic w prezentowanych produktach prosimy o informacje.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również