Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Glicyna Aktiv

I chociaż glicynę odkryto w 1820 roku, przez 200 lat naukowcy nie znaleźli analogów, które byłyby lepsze niż glicyna pod każdym względem. Wiele osób myli się, odnosząc glicynę do tabletek nasennych i uspokajających. Glicyna ma za zadanie zmniejszać szybkość przekazywania informacji w mózgu, dlatego nazywana jest hamującym neuroprzekaźnikiem, który ogranicza aktywność neuronów. Wraz z tym glicyna jest substancją wchodzącą w skład cząsteczek białek całego organizmu. Wchodzi do organizmu wraz z pożywieniem i znajduje się w produktach mlecznych, mięsie, kultowych, roślinach strączkowych, owocach. Produkty te pozwalają na uzyskanie glicyny w dawce 1 g / dobę, gdy jako lekki efekt uspokajający, dla którego jest stosowana, można zauważyć dopiero co najmniej 2-3 krotne zwiększenie dawki, a niekiedy nawet więcej.

 Aminokwas glicyna mają następujący wpływ na nasz organizm:

  • zmniejsza stres psycho-emocjonalny i agresję;

  • zwiększa przystosowanie społeczne;

  • poprawa nastrój;

  • ułatwia zasypianie i normalizowanie snu;

  • zwiększa sprawność umysłową;

  • redukuje zaburzenia wegetatywno-naczyniowe (w tym w okresie menopauzy);

  • pomaga przy udarze niedokrwiennym i urazach mózgu;

  • zmniejsza toksyczne działanie alkoholu i innych środków odurzających, które osłabiają działanie ośrodkowego układu nerwowego.

Składniki: glicyna, skrobia

Sposób stosowania suplementu diety Glicyna:

Dorośli 1-3 tabletki dziennie. Najpopularniejszą metodą zażywania jest trzymanie tabletki pod językiem. Ta metoda jest znana jako „podjęzykowa” (podjęzykowa) 100 mg, w tabletkach lub w postaci proszku otrzymanego przez rozkruszenie tabletki. Druga metoda to - przyjmowanie poprzez umieszczenie tabletki między górną wargą a dziąsłem lub w jamie ustnej aż do całkowitego wchłonięcia. 

Czas przyjmowania: 2-4 tygodnie, w razie potrzeby można kurację powtórzyć

Przeciwskazania: Indywidualna nietolerancja składników. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, ciąża, karmienie piersią

Opinie Klientów