Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Producent: DERMESA
Opis produktu

Dermesa Płyn na pękającą skórę stóp i rąk

To naturalny preparat na suchą i pękającą skóre stóp,rąk, łokci - bez sztucznych konserwantów, dodatku wody, barwników, aromatów. Dla osób ceniących naturalną pielęgnację skóry. Działa szybko i bardzo skutecznie.

100% naturalny, bez sztucznych konserwantów, barwników, emulgatorów, aromatów.

Natychmiastowa ulga dla suchych, spierzchniętych rąk i stóp. Jeżeli często używasz środków do dezynfekcji rąk itp. - płyn Dermesa doskonale nawilży i wygładzi Twoją skórę w naturany sposób.
Na przemrożone ręce i stopy,  wygładza  i znacznie zmniejsza zaczerwienienia skóry.     
Dermesa jest nietłusta, 100% naturalna, szybko się wchłania i przede wszystkim bardzo skuteczna - regeneruje nawet najgłębsze pęknięcia w 3-10 dni na gładko.

SKŁADNIKI
Cucurbita, Glycerin, Aethanolum, Thymi

SPOSÓB UŻYCIA
Gdy skóra na dłoniach jest lekko sucha wystarczy, nawilżać raz dziennie ew. 2 x dziennie.

Gdy skóra jest sucha, szorstka, zniszczona:
- rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź jeszcze raz. Tą czynność powtarzaj 1-2 razy dziennie do czasu, aż skóra stanie się gładka. Potem dostosuj dawkowanie do własnych potrzeb.

Gdy skóra jest bardzo sucha, pękająca lub zrogowaciała:
- Wieczorem: rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie, rozprowadź jeszcze raz, ponownie odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź trzeci a nawet czwarty raz!
- Rano: rozprowadź raz- dwa razy płyn na czystej skórze.

Te czynności powtarzaj do czasu zregenerowania skóry. Gdy będzie gładka i miękka dostosuj intensywność do własnych potrzeb. Dermesy będziesz używać tylko dla podtrzymania efektu (raz dziennie, raz na dwa dni- w zależności od Twojej skóry)

Opinie Klientów