Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 zł
Opis produktu

Preparat działa kom­pleksowo Lambicyd - nie tylko skutecznie usuwa pasożyty, ale i posiada działanie normalizujące przewód pokarmowy oraz reguluje czynności wątroby i usuwa toksyny.

Lambicyd to lek o naturalnym składzie składający się z między innymi z liści brzozy, porzeczki, kory i aksamitu amurskiego. Ta unikalna mieszanka ziołowa jest odpowiednim środkiem do zwalczania pasożytów w ludzkim organizmie. (np. lamblie). Skład preparatu wspomaga glist i pasożytów, paraliżują ich drogi oddechowe oraz wytwarzając dla nich niekorzystne warunki do życia. Dodatkowo Lambicyd odbudowuje mikroflory jelit, co przyspiesza regenerację i pomaga w procesach trawienia.

Usuwanie pasożytów: aktywne substancje roślinne wspomagają niszczenie pasożytów i glist, pa­raliżują ich drogi oddechowe, wytwarzając dla nich niekorzystne środowisko, wzma­gając produkcję soków trawiennych. W ten sposób neutralizują ich toksyczne jady i odkwaszą wątrobę, nerki, jelita. Preparat ma działanie żółciopędne, co jest szczególnie ważne, ponieważ lamblie jej nie znoszą.

OBRONA: garbniki dezynfekują i pozytywnie wpływają na błonę śluzową jelit uszko­dzoną pasożytami. Zawarte w piołunie i wrotyczu zwyczajnym związki terpenowe , dzia­łają przeciwzapalnie, zawierają składniki wspierające pracę systemu immunologicznego. Efektem ich działania jest zwiększona zdolność organizmu do samoobrony oraz regene­racji.

ODBUDOWA: Lamblicyd pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Jest pomocny w odbudowie normalnej mikroflory jelit. Piołun gorzki, który wchodzi w skład preparatu, zawiera specyficzną substancję - kapillinę, która działa jak naturalny antybiotyk. Działa również fungistatycznie (przeciwgrzybicznie).

Ponieważ inwazje lamblii zawsze wynikają na tle innych inwazji pasożytniczych, za­leca się stosować kompleksową kurację - preparaty Lamblicyd i Gelmiwir (stosować kolejno).

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA: profilaktyka i leczenie lambliozy przewo­du pokarmowego (jelito, wątroba).

SKŁAD: liście brzozy, porzeczka, kora aksamitu amurskiego, kwiatki wrotyczu zwy­czajnego, ziele piołunu gorzkiego.

DZIAŁANIE: jest to zupełnie unikalna formuła ziołowa, wchodząca w skład efek­tywnych środków przeciw pasożytom, przede wszystkim pasożytom prostym, które pasożytują w ludzkim organizmie, m.in. zakażenie lambliami.

SPOSÓB ZASTOSOWANIA: pierwszy etap kuracji: 2—3 dni przed początkiem kuracji wskazana jest zmiana sposobu odżywiania. Należy zażywać więcej produktów zawie­rających węglowodany, pić więcej płynów. Z diety należy wyeliminować cukier, ponieważ jest on pożywką do dalszego namnażania się pasożytów. Podczas kuracji zaleca się zaży­wanie preparatów sorbentów, można wykorzystywać również oczyszczające lewatywy.

DAWKOWANIE:

dorośli i dzieci ponad 14 lat po 2 kapsułki 3 razy dziennie 30 min. przed posiłkiem;

dzieci 8-13 lat po 1 kapsułce 3 razy dziennie 30 min. przed posiłkiem;

dzieci 5-8 lat po 1 kapsułce 2 razy dziennie 30 min. przed posiłkiem;

dzieci 3-5 lat po 1 kapsułce 1 raz dziennie.

Popijać 50-150 ml ciepłej wody odpowiednio do dawki.

Kurs 6 tygodni z przerwą do 1 tygodnia po trzech tygodniach leczenia. Po 3-4 miesią­cach kurs powtórzyć. Najlepiej zaczynać kurację 3-4 dni przed pełnią księżyca.

Okres rehabilitacyjny: w tym okresie warto zwiększyć spożycie witamin, mikro i makroelementów, w celu normalizacji pracy przewodu pokarmowego, neutralizacji toksycz­nych jadów, odkwaszenia wątroby, jelit.

PRZECIWWSKAZANIA: Nie należy stosować u pacjentów ze stwierdzoną indywi­dualną nadwrażliwością na składniki wyrobu.

FORMA PREPARATU: 60 kapsułek po 0, 3 g.

TERMIN WAŻNOŚCI I PRZECHOWYWANIE: Termin przydatności 2 lata. Prze­chowywać w temperaturze od 0 do +25°C.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również