Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

Suplement Del Vitae odżywia, regeneruje i oczyszcza komórki twojego organizmu. Wprowadza równowagę kwasowo-zasadową. Spożywanie powoduje oczyszczenie komórek z toksyn, zanieczyszczeń oraz szkodliwych drobno ustrojów, takich jak: wirusy, bakterie i grzyby. Skład Del Vitae jest w 100% naturalny i zawiera glinokrzemian, kwas humusowy oraz żelkę wykonaną z celulozy. Substancje te tworzą indywiduum chemiczne, które podczas transportu przez układ pokarmowy i krew nie mają kontaktu z otoczeniem, a są otwierane dopiero przez komórki.

Kwas Humusowy jest to wielocząsteczkowa substancja organiczna, która po dotarciu do komórek organizmu człowieka odżywia je. Dodatkowo kwas ten ma zdolność wiązania się z toksynami, metalami ciężkimi i patogenami.

Kwas ten jest zbudowany z węgla, wodoru i tlenu oraz ma charakter kwasowy, zawiera mikro- i makroelementy wspomaga układ odpornościowy.

Substancja ta jest znana ludzkości od tysięcy lat i używana jako naturalny antybiotyk, a także środek o działaniu przeciwwirusowym. Kwas humusowy znajdujący się w Del Vitae jest produkowany na bazie atestowanej borowiny przeznaczonej dla ośrodków sanatoryjnych.

 Glinokrzemian (Haloizyt) jest minerałem wydobywanym w Polsce, odpowiednio przygotowywany i rozdrobniony nanocząstek. Jego zadaniem jest transport kwas humusowego do naszych komórek oraz transport szkodliwych i negatywnych substancji oraz mikroorganizm poza nasz organizm. Glinokrzemian zamyka w swoich strukturach bakterie, grzyby, wirusy, toksyny, metale ciężkie oraz pierwiastki promieniotwórcze, czyli wszystko to co zagraża i szkodzi naszym komórkom.

 Działanie suplementu diety Del Vitae:

- odżywiające,

- regenerujące,

- oczyszczające,

- regulujące gospodarkę kwasowo-zasadową.

Kuracja suplementu diety Del Vitae trwa 14 dni, podczas których zaleca się przyjmowanie po 1 kapsułce rano i wieczorem, popijając przy tym dużą ilością wody.

Suplement Diety Del Vitae jest dla każdej osoby. Znajdzie bardzo dobre zastosowanie u ludzi młodych, których celem jest utrzymanie dobrej kondycji, zdrowia, zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokcie. u, kości, skóry, włosów i paznokci przez długi czas. Del Vitae sprawdzi się również u seniorów, którzy niejednokrotnie czują się osłabieni, są schorowani lub po prostu chcą przywrócić sobie siły witalne. Suplement polecamy dla meteopatów, a więc tych wrażliwych na zmiany pogody i negatywny wpływ środowiska, sportowców każdego dnia pokonujących swoje własne limity i chcących jak najszybciej zregenerować swój organizm po wysiłku, osób chorych, które chciałyby wzmocnić swój organizm do walki z rakiem czy chorobami przewlekłymi, a także dla osób przeziębionych czy osłabionych.

SKŁADNIKI: haloizyt, kwas humusowy, celuloza roślinna.

ZALECANA DZIENNA DAWKA: 2 kapsułki.

SPOSÓB UŻYCIA: dwa razy dziennie po 1 kapsułce (rano i wieczorem), popijając wystarczającą ilością wody.

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ: 2 kapsułki x 0,24 (g) kwasu humusowego/kapsułka = 0,48 (g) kwasu humusowego

Przyjmować przez 14 dni, następnie należy zrobić minimalnie 1 miesiąc przerwy. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących, ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie stosować  w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Opakowanie zawiera 28 kapsułek.

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również