Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: FORMEDS
Opis produktu

BalanceFEM ForMeds BICAPS®

BICAPS BalanceFEM to kompleks 6 składników przeznaczony do stosowania przez kobiety w trakcie cyklu miesiączkowego. Produkt zawiera m.in. standaryzowane ekstrakty z niepokalanka, ashwagandhy i krwawnika oraz wysoko przyswajalny magnez (cytrynian) i aktywną formę wit. B6 (P-5-P). Czysty skład - produkt nie zawiera m.in. sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Kapsułki wykonane są z naturalnego, wegetariańskiego pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik wytworzony z użyciem roślinnych surowców.

Działanie:

Niepokalanek pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia podczas cyklu miesiączkowego. Ashwagandha pomaga w okresie napięcia nerwowego oraz przyczynia się do utrzymania optymalnej energii. Krwawnik wspiera dolne drogi moczowe. Magnez i wit. B6 wspierają układ nerwowy.

Porcja dzienna zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Witamina B6 (P-5-P) - 18 mg (1285%),
  • Magnez (cytrynian magnezu) - 98,4 mg (26%),
  • Ekstrakt z krwawnika - 100 mg, w tym 3 mg flawonów,
  • Ekstrakt z korzenia niepokalanka - 100 mg, w tym 0,6 mg aukubin,
  • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy - 100 mg, w tym 60 mg bioflawonoidów (hesperydyna),
  • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy - 100 mg, w tym 10 mg witanolidów

Składniki:

magnez (cytrynian magnezu), pullulan (otoczka kapsułki), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera L.), ekstrakt z krwawnika (Achillea millefolium L.), ekstrakt z korzenia niepokalanka (Vitex agnus-castus L.), ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), witamina B6 (P-5-P 5'-fosforan pirydoksalu)

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Sposób użycia:

Spożywać 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

Ilość porcji w opakowaniu: 30.

Opinie Klientów