Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Krem  „Tygrysie oko PROKTO” na bazie ekstraktu przewiertnia długolistnego (Bupleurum aureum) posiada przeciwbólowe, przeciwzapalne i gojące działanie.

Przewiercień długolistny - zioło lecznicze, które rośnie w przedgórzu Ałtaju. Posiada przeciwzapalne, gojące, przeciwko żylakowe właściwości. Jego aktywność wzmacnia kasztanowiec zwyczajny, dobrze znany lek na rozszerzenie żylaków hemoroidów.

Ekstrakty Arniki górskiej, pokrzywy zwyczajnej i dziurawca zwyczajnego - zabezpieczają hemostatyczne (powstrzymujące krwawienie) i uspokajające działanie kremu. Kora wierzby iwy białej - jest bogata w kwas salicylowy, który działa znieczulająco, także posiada antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości.

Składniki kremu mają działanie łagodzące uczucie ciężkości i swędzenia, wspierają szybkie gojenie się pęknięć.

Metoda stosowania: nanieść krem na odpowiednie części ciała lekkimi ruchami masującymi. Zastosuj w razie potrzeby

Krem zawiera m.in. wosk pszczeli, olej dziurawca, ekstrakty: pokrzywy zwyczajnej, przewiertnia długolistnego, kasztanowca, nagietka, iwy białej, arniki górskiej.

W przypadku hemoroidów i innych chorób proktologicznych zaleca się również stosować kompresy zewnętrzne w postaci gazy nasączonej olejem rokitnika syberyjskiego (kompresy należy nakładać co najmniej 3-4 razy dziennie, czas trwania kompresu powinien wynosić co najmniej 1 godzinę). Zaleca się łączenie zewnętrznego stosowania oleju rokitnika z jego wewnętrznym zastosowaniem (1 łyżeczka dziennie).

Opinie Klientów