Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Skuteczność działania na zrogowacenia i odciski oraz wysoka zdolność wnikania w strukturę tkanek wynika z obecności aktywnego kompleksu składników roślinnych w składzie kremu na odciski, modzele i zrogowacenia z olejkiem z drzewa herbacianego.

Odciski to zgrubienie warstwy rogowej naskórka wynikające z długotrwałego nacisku lub tarcia. Na podeszwach stóp częściej pojawiają się modzele, które przejmują cały ciężar ciała. Modzele, które tworzą się na podeszwach, palcach i fałdach międzypalcowych stóp są często bolesne i utrudniają chodzenie. Na powierzchni odcisków często pojawiają się pęknięcia, do których mogą dostać się drobnoustroje i spowodować stan zapalny. Niektóre rodzaje odcisków mają głęboko wrośnięte korzenie.

Przyczyną modzeli jest najczęściej noszenie niewygodnego, obcisłego obuwia, wykonywanie czynności zawodowych związanych z długotrwałym staniem na nogach (sprzedawcy, fryzjerzy, chirurdzy itp.). Czasami przyczyną odcisków może być dowolna choroba, w tym zaburzenia metaboliczne, a także równowaga witaminowo-mineralna.

Tworzenie się odcisków zwykle przebiega w trzech etapach:

Na skórze pojawia się obrzęk, zaczerwienienie, pęcherze wodne

Skóra robi się szorstka

Na skórze gęste, grube zrogowaciałe warstwy - pojawiają się zrogowacenia. Najczęstszym miejscem na zrogowacenia na podeszwie stopy u podstawy palców.


Wiele osób ma tę nieprzyjemną dolegliwość, która utrudnia normalny ruch.

W rozwiązaniu tego problemu pomoże krem na odciski, modzele i zrogowacenia z z olejkiem z drzewa herbacianego.

Oleje z palmy, drzewa herbacianego, mięty, majeranku zawarte w kremie zmiękczają skórę, zmniejszają uczucie dyskomfortu, bólu.

Kwas salicylowy złuszcza zrogowaciałe tkanki.

Alantoina, glukomannan oraz ekstrakty z amarantusa i papai sprzyjają szybszemu nabłonkowi, poprawiają krążenie, przywracają strukturę i elastyczność skóry.

Krem na odciski, modzele i zrogowacenia z z olejkiem z drzewa herbacianego pomaga zlikwidować zrogowacenia, odciski i modzele na stopach. Przywraca strukturę skóry w zrogowaconych miejscach, zmniejsza ból i dyskomfort.

Krem można stosować codziennie w usuwaniu i profilaktyce modzeli i odcisków. Krem nakładać na czystą, suchą skórę, bez wstępnego moczenia stóp, 2-3 razy dziennie. Krem ma lekką konsystencję i łatwo się wchłania. 

Opinie Klientów