Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Co to jest grzyb paznokci - wszyscy wiedzą. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że oprócz strasznego wyglądu i dyskomfortu fizycznego grzyb znacznie osłabia mechanizmy obronne organizmu, a także może powodować komplikacje dermatologiczne - egzemę, łuszczycę i alergiczne zapalenie skóry.


Ta choroba jest również podstępna, ponieważ trudno ją wyleczyć, ale bardzo łatwo jest się zarazić. I choć według WHO co piąty mieszkaniec naszej planety cierpi na grzybicę paznokci, to wszyscy czują się z tą chorobą wyjątkowo: istnieje strach przed miejscami publicznymi, takimi jak basen, plaża, sauna; odrzucenie otwartych butów i wiele innych ograniczeń.


Ta choroba nie ustępuje samoistnie i z biegiem czasu rozprzestrzenia się coraz bardziej na zdrowe tkanki. Dlatego jest tylko jedno wyjście - leczyć.

Istnieje kilka opcji leczenia grzyba paznokci:


• stosowanie leków przeciwgrzybiczych do użytku wewnętrznego (przepisywanych przy zaawansowanych postaciach choroby, ponieważ poważnie obciążają wątrobę i nerki);
• stosowanie miejscowych maści i kremów jest bezpieczniejszą i bardziej powszechną metodą.

Paznokcie uszkodzone przez grzyby często mają bardzo pogrubioną warstwę rogową naskórka z tunelami i „kieszeniami”, w których znajdują się kolonie grzybów, dzięki czemu środek przeciwgrzybiczy ma dostęp do zakażonego łożyska paznokcia, tę grubą warstwę należy usunąć.

W tym celu użyj kremu „911 Balsam Nogtimicin na grzybicę paznokci ”, którego formuła została specjalnie opracowana do zmiękczenia i bezbolesnego usuwania paznokcia dotkniętego grzybem.

Jak stosować 911 Nogtimicin:

1. Moczymy uszkodzoną przez grzybicę płytkę paznokcia w ciepłym roztworze mydła i sody. Jeśli przygotowujemy dany roztwór dla stóp albo rąk, zaleca się użycie 1 łyżeczki sody na litr wody.


2. Dokładnie przyklej plaster do suchej skóry wokół paznokcia.


3. Unikając kontaktu ze zdrową tkanką, na uszkodzony paznokieć nanieść gęstą warstwę „Nogtimicina” i mocno zaklej plastrem na wierzchu. Taki bandaż powinien znajdować się na paznokciu przez co najmniej 3-4 dni.


4. Po zdjęciu bandażu paznokieć należy ponownie odparować, a wierzchnią warstwę ze złuszczonymi zrogowaciałymi drobinkami ostrożnie usunąć zdezynfekowanymi nożyczkami do manicure.


5. W celu całkowitej odbudowy paznokcia wskazane jest kilkakrotne powtórzenie opisanego zabiegu, aż do całkowitego usunięcia dotkniętego paznokcia.

Opinie Klientów