Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Producent: CARSKA
Opis produktu

Vin-Vita

To koncentrat ze skórek i nasion ciemnych europejskich odmian winorośli Vitis vinifera L. typu Cabernet. To produkt naturalny bez dodatku alkoholu, cukru i konserwantów. Ponad 25-letnie obserwacje kliniczne wykazały wysoką skuteczność stosowania koncentratu Vin-Vita w żywieniu dietetycznym, zarówno w profilaktyce, jak i w kompleksowym leczeniu wielu chorób, między innymi :

- Aby zwiększyć poziom hemoglobiny.
- Aby zmniejszyć syndrom chronicznego zmęczenia, w zespołach przeciążenia psychicznego, fizycznego i stresu.
- Aby zwiększyć odporność i zdolność adaptacji organizmu.
- Przy miażdżycy, nadciśnieniu, chorobie wieńcowej.
- W cukrzycy typu II.
- W przeziębieniu i grypie.

Składniki:
Głównymi składnikami koncentratu Vin-Vita są oligometryczne bioflawonoidy, pektyny, kwasy organiczne (winowy, cytrynowy, jabłkowy, bursztynowy), minerały w biologicznie czynnych postaciach, monomeryczne bioflawonoidy, antocyjany, a także 20-25% taniny, 5-8% katechiny, 4-6% inne bioflawonoidy. Ponadto, witaminy : C, B1, B2, B3, potas, sód, wapń, magnez, żelazo.

Sposób użycia:
Aby uzyskać skuteczny efekt należy przyjmować codziennie łyżkę stołową na pół szklanki herbaty, wody, soku, kompotu lub innego napoju 2-3 razy dziennie przez miesiąc. Dla dzieci od 2 do 5 lat pojedyncza porcja to 1 łyżeczka 2-3 razy dziennie.

W celach zdrowotnych i profilaktycznych warto brać udział w kursach 3-4 razy w roku przez 1-2 miesiące. Zalecany kurs na miesiąc to 1 litr.

W przypadku grypy i innych chorób wirusowych - 2 łyżki stołowe 3 razy dziennie.

W przypadku nadkwaśnego zapalenia błony śluzowej żołądka, wrzodów żołądka i dwunastnicy Vin-Vita należy spożywać w trakcie lub po posiłku, jeśli to możliwe z alkaliczną wodą mineralną.

Vin-Vita neutralizuje działanie niektórych preparatów farmakologicznych, dlatego nie należy przyjmować leków jednocześnie z preparatem.

Vin-Vita może być bezpiecznie stosowany przez długi czas, ponieważ kumuluje działanie prozdrowotne i profilaktyczne. Produkt nie zawiera alkoholu i konserwantów, dlatego po otwarciu zaleca się przechowywanie butelki w ciemnym i chłodnym miejscu.

Opakowanie: 490 ml

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również