Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Opis produktu
RENOSTAV 
Preparat Renostav zawiera naturalny kompleks 5 aktywnych składników, które wspomagają leczenie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów oraz wspierają utrzymanie prawidłowych funkcji układu kostno-stawowego, w tym chrząstki i mazi stawowej. Preparat Renostav wspiera regenerację po codziennym wysiłku uzupełniając dietę o naturalnie występujące składniki budulcowe stawów, w tym łatwo przyswajalny kolagen. W szczególności polecany osobom starszym, rekonwalescentom w stanach pourazowych oraz osobom narażonym na przeciążenia układu stawowego (sport, nadwaga).
Skład:
1 kapsułka zawiera:
  • NatiCol® – Naturalny kolagen morski 100% z ryb, 400mg,
  • Siarczan chondroityny, 120mg,
  • Chondroityna, 85mg,
  • Kwas hialuronowy, 60mg,
  • Witamina C, 40mg,
  • Wyciąg z kłącza imbiru (Zingiber officinale 95%) 5mg.
Składniki:
NatiCol® – hydrolizowany kolagen morski to naturalny komponent pozyskiwany w 100% ze skór ryb przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Zawiera bioaktywne peptydy kolagenu typu I, stanowiącego 80% kolagenu występującego w ciele człowieka. Peptydy zawarte w hydrolizowanym kolagenie NatiCol® wykazują właściwości przeciwreumatyczne, stymulują metabolizm komórek chrzęstnych i kostnych wspomagając ich wzrost, a tym samym regenerację tkanek stawowych.

Siarczan chondroityny – występuje naturalnie w chrząstkach i płynie stawowym, wpływa na elastyczność i regenerację powierzchni stawów.

Kwas hialuronowy – jest głównym składnikiem płynu stawowego. Nadaje właściwą lepkość mazi stawowej.

Witamina C – wspiera biosyntezę kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Wyciąg z kłącza imbiru – posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozgrzewające oraz antyoksydacyjne, łagodzi bóle reumatyczne.
Nie zawiera laktozy i glutenu.
Zalecane spożycie:
1 kapsułka dwa razy dziennie.
Opakowanie: 30kapsułek
Producent: 
HAUSTER SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia oraz stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W celu uzyskania optymalnego efektu rekomenduje się stosowanie przez min. 3 miesiące. Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.

Opinie Klientów
Polecamy