Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.00 zł
Opis produktu

Olej MCT

Wysokiej jakości suplement diety olej MCT (medium chain triglycerides), to znakomite uzupełnienie codziennej diety w kwas kaprylowy oraz kwas kaprynowy. Oba te kwasy są zaliczane do tzw. średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych ( z angielskiego medium chain triglycerides).  Olej MCT to doskonały produkt dla osób aktywnych fizycznie, które trenują i potrzebują energii w łatwo i szybko przyswajalnej formie.

Składniki: Olej MCT, który zawiera średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe z olejów roślinnych (oleju palmowego, oleju z nasion palmy oraz oleju rzepakowego).

Sposób użycia: zalecamy spożywanie od 1 do 3 łyżek dziennie. Olej najlepiej przyjmować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety Olej MCT LabioFIT nie może być substytutem zróżnicowanej diety, a jedynie jej uzupełnieniem.

UWAGA! Preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku przez osoby dorosłe.

Olej MCT 3 łyżki – 45ml*
kwas kaprylowy 25,5 g
kwas kaprynowy 17,0 g

*dzienna porcja

Przechowywanie: Olej należy przechowywać w temperaturze pokojowej, najlepiej niższej niż 25 stopni Celsjusza. Zalecamy przechowywanie w nienasłonecznionym miejscu. Preparat należy chronić przed dziećmi.

Pojemność: 400 ml

Producent: Laboratorium Biooil s.c.

Opinie Klientów