Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Opis produktu

Perycol 

Składniki suplementu diety Perycol:

- wspomagają trawienie (cykoria podróżnik)

- pomagają w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwiają pasaż jelitowy (babka jajowata)

- wspierają zdrowie układu pokarmowego (rumianek pospolity)

Zawarta w suplemencie diety babka jajowata pomaga w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwia pasaż jelitowy. Wywiera pozytywny wpływ na jelita, zwłaszcza w przypadku sporadycznych zaparć, a także w warunkach, w których pożądane są: miękki stolec i łatwe wypróżnianie (ciąża, hemoroidy, etc.).

Cykoria podróżnik wspiera zdrowie jelit, wspomaga trawienie, przyczynia się do stymulacji produkcji płynów trawiennych oraz pomaga kontrolować wagę. Wspiera również zdrowie wątroby i zwiększa wydalanie wody przez nerki.

Rumianek pospolity wspomaga trawienie, ma działanie spazmolityczne oraz wspiera zdrowie układu pokarmowego. Działa łagodząco na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, takie jak drobne skurcze, wzdęcia i odbijanie. Dodatkowo wspiera metabolizm tłuszczów, pomaga zachować zdrowie układu oddechowego oraz wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.

Suplement diety zawiera bakterie kwasu mlekowego z rodzaju Bacillus coagulans.

Sposób użycia:

Przed użyciem dokładnie wymieszać. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem po jednej czubatej łyżeczce (5 g) rozpuszczonej w 100 ml płynu. Popić dodatkową porcją płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (10 g) zawiera
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 4,97 g
Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 4,50 g
Ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.) 500 mg
Bakterie z rodzaju Bacillus coagulans BC01 5 x 108 jtk*

Składniki: Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.), bakterie z rodzaju Bacillus coagulans.

Opinie Klientów