Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Chem World
Opis produktu

Nadtlenek Wodoru 3%, Najczystsza forma Wody Utlenionej 3% CZDA, Czysta Do Analizy

Nadtlenek wodoru – nieorganiczny związek chemiczny z grupy nadtlenków, jedna z reaktywnych form tlenu. Otrzymany został po raz pierwszy przez Louisa Thénarda w 1818 roku w reakcji nadtlenku baru z kwasem azotowym. Produkt został sporządzony w/g poprawnej metody i receptury, ma tendencje do gazowania i jest to normalny objaw tego roztworu.

Gatunek: CZDA – najczystsza forma nadająca się do analiz
Zawartość: 3% +/-0,05%
PH: 2-4
Gęstość względna: 1,11 g/cm3
Wzór: H2O2
Masa molowa: 34,01 g/mol

Sposób użycia:
Woda utleniona 3% stosowana do odkażania ran powierzchownych, a po rozcieńczeniu wodą, w stosunku około 1:50, do płukania jamy ustnej – pomaga w stanach zapalnych. Wiele osób ceni ją za działanie antybakteryjne i wspomagające przy łagodzeniu bólu oraz za pomoc w pozbywaniu się przykrych zapachów z ust.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, przepłukać usta wodą. Natychmiast wezwać pomoc medyczną. W razie kontaktu z oczami płukać je dużą ilością wody, niezwłocznie skontaktować się z okulistą. W razie kontaktu ze skórą zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dokładnie wodą. Zanieczyszczoną odzież natychmiast zanurzyć w wodzie i starannie wypłukać.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

PRODUKT JEST ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ANALITYCZNYM DO SYNTEZ LUB CELÓW DYDAKTYCZNYCH. I MOŻE BYĆ SZKODLIWY DLA ZDROWIA, KAŻDE INNE STOSOWANIE ODCZYNNIKA CHEMICZNEGO JEST NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Opakowanie:
500 ml

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również