Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Diochi
Opis produktu

Diochi Diocel Biomineral 

Harmonizuje przede wszystkim meridian nerek, pęcherza moczowego oraz jelita cienkiego i grubego.

Diocel Biomineral to bioinformacyjny, wzmacniający dodatek do pożywienia wyprodukowany z minerału Szungit i kwasów organicznych.

Harmonizuje przede wszystkim meridian nerek, pęcherza moczowego oraz jelita cienkiego i grubego. Dzięki temu organizm drogą naturalną sam naprawia problemy, które mają związek z dysharmonią w tych meridianach.

Diocel Biomineral powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu.

Praparat zawiera minerały koloidalne w formie organicznej, które nasz organizm potrafi maksymalnie wykorzystać. Wielominerałowy koktajl synergicznie wzmacnia mieszanka wybranych bioinformacji.

Idealny stosunek minerałów

Minerały powstały w wyniku działalności protoorganizmów na dnie morza. Żywy organizm sam wie najlepiej, jakich minerałów potrzebuje do swojego rozwoju. Idealny stosunek minerałów przygotowała przyroda sama, nie można więc mieć wątpliwości co do tego, który element jest potrzebniejszy. Są one dokładnie w takim stosunku, jaki najbardziej odpowiada danej roślinie czy organizmowi.

Jaki wpływ na organizm mają minerały organiczne?

Właściwości bakteriobójcze
Przede wszystkim wyraźnie jest widoczne, że w tym życiowym koktajlu mamy prawie cały okresowy układ pierwiastków. Duże znaczenie mają jego właściwości bakteriobójcze. Doświadczenia dowiodły, że określone rodzaje bakterii, które dostaną się do tej mieszanki, bardzo szybko giną i po kilku godzinach już nie można ich w mineralnym koncentracie żywych odnaleźć.

Równowaga bioelektryczna
Minerały organiczne pomagają ciału utrzymać perfekcyjną równowagę bioelekryczną, która jest fundamentem dobrego zdrowia i długiego życia. Diocel Biomineral jest silnym bodźcem utrzymania energii życiowej nerek i pęcherza moczowego. Energia nerek pochodzi od rodziców i musimy ją oszczędzać. Jeśli się skończy, skończy się też życie. Dlatego też powinno się o nerki dbać. Odciążymy je, gdy ograniczymy dostawę białka zwierzęcego i cukru. Doświadczenia wykazały, że dostarczenie organizmowi 1500 mg wapnia dziennie i zwiększenie spożycia białek zwierzęcych do 70g w ciągu dnia powoduje, że w moczu wydalamy ponad 1500mg wapnia. Musimy sobie tu uświadomić, że zwiększone spożycie białka zwierzącego wymaga od nas i zwiększonego ruchu. Tylko w ten sposób możemy złagodzić negatywny wpływ nadmiaru białka zwierzącego w pokarmie. Jaki sens ma wtedy dostarczanie wapnia do organizmu przy złym odżywianiu? Odpowiedzi udzielcie sobie sami.

Zadaniem nerek w organizmie jest gospodarka wodna i mineralna. Ich funkcje mają związek z tworzeniem krwi, od ich pracy zależy też funkcjonowanie układu limfatycznego i immunologicznego. Z właściwym działaniem nerek jest związana efektywna detoksykacja organizmu i odżywianie rdzenia mózgowego. Minerały organiczne są łatwo wykorzystywane przez organizm. Zwiększają przyswajalność witamin i innych substancji potrzebnych do życia człowieka. Właśnie ich wysoka bioaktywność sprawia, że w preparacie mogą być koloidalne formy minerałów zawarte w małych ilościach.

Inne działanie: Enzymy są wytwarzane w ciele tylko w obecności minerałów koloidalnych. Bioaktywna forma minerału jest albo podstawowym składnikiem każdego enzymu, albo z nim współpracuje. Na przykład koloidalny magnez jest znany jako podstawowy składnik szeregu enzymów, które kontrolują (kierują) wiele różnych funkcji organizmu. Minerały organiczne pomagają regulować funkcje hormonalne systemu wydzielania wewnętrznego ciała. Odgrywają też ważną rolą podczas syntezy DNA.

Interesującą i ważną właściwością minerałów organicznych zawartych w szungicie są ich zdolności do wypierania. Minerały koloidalne potrafią bardzo dobrze zająć pozycję nieorganicznej formy minerałów, np. żelazo koloidalne wyprze żelazo nieorganiczne, glin koloidalny wypchnie jego formą nieorganiczną, tak możemy kontynuować dalej. W ten właśnie sposób przejawiają się u minerałów koloidalnych ich właściwości detoksykacyjne. Wszystkie pierwiastki w postaci koloidalnej wykorzysta organizm do usunięcia tychże pierwiastków w formie nieorganicznej, a zarazem toksycznej. Jesteśmy więc u źródeł tego, jak łatwo i szybko dopełnić organizm energią życiową.

Biominerały spowalniają starzenie się, całościowo odżywiają organizm, eliminują ryzyko wystąpienia osteoporozy, anemii i mineralnego niedożywienia tkanek. Sportowcy mogą przygotować sobie z Diocelu Biomineralu napój jonowy.
Kiedy i na co polecamy Diochi Diocel Biomineral 50ml?

Preparaty na wzmocnienie kości i stawów
Witaminy dla włosów i paznokci

Postać: Płyn 50 ml

Uwagi i ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Osoby przyjmujące leki powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Nie używaj produktu jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jego jakości i skontaktuj się ze sprzedawcą lub producentem. Nie pić bezpośrednio z butelki.

Opinie Klientów
Polecamy