Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: COLFARM
Opis produktu

Morwa biała forte

Colfarm Morwa biała forte to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony do postępowania dietetycznego w zaburzeniach metabolizmu węglowodanów oraz u osób chorych na cukrzycę.

Właściwości:

Colfarm Morwa biała forte to preparat zawierający wyciąg naturalnego pochodzenia z liści morwy białej, który przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie.  Morwa biała, dzięki zawartości składników aktywnych pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Ich działanie polega na spowolnieniu rozkładu zawartej w żywności skrobi na cukry proste, takie jak glukoza, co prowadzi do obniżenia poposiłkowej hiperglikemii. Kwercetyna zawarta w morwie białej chroni komórki, błony komórkowe i DNA przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników. Morwa biała wspomaga produkcję insuliny oraz korzystnie wpływa na rozkład polisacharydów. Preparat przeznaczony jest dla diabetyków i osób z nieprawidłowym poziomem cukru we krwi.

Składniki:

Składniki Colfarm Morwa biała forte: wyciąg z liści morwy białej; celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancje wypełniające); sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające); sorbitole, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen (substancje glazurujące).

Zawartość substancji w 1 tabletce: wyciąg z liści morwy białej 600 mg, wyciąg z morwy białej w przeliczeniu na suszony liść morwy białej 6000 mg. 

Wartość odżywcza: wartość energetyczna w 1 tabletce 2,22 kcal/9,3 kJ; tłuszcz 0,03 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,03 g; węglowodany 0,12 g, w tym cukry 0,09 g; białko 0,14 g; sól 0,001 g.

Stosowanie:

Colfarm Morwa biała forte zaleca się przyjmować w ilości 1 tabletki 1 raz dziennie, pół godziny przed posiłkiem. 

Opakowanie:

30 tabletek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Opinie Klientów